VET.in.UA - Ветеринарний інформаційний ресурс України
Хто володіє інформацією - володіє світом
новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба
зробити стартовою  •  додати у вибране




Законодавча база
за типом документа:
Конституція
кодекси
закони
інструкції
положення
правила
вимоги
накази

за тематикою:
видача ветдокументів
ветеринарна інспекція
кордон і транспорт
тарифи
оплата праці
дозвільна система
охорона праці
молоко
м'ясо
ліцензування
ідентифікація
бджільництво
утримання тварин
кетамін і прекурсори
реорганізація

Ветпрепарати
лікарські засоби
антибіотики
протипаразитарні
біопрепарати
корми
премікси
деззасоби
інші препарати
Прибрати/показати бокову панель довідники \ Породи собак \ німецька вівчарка.

Німецька вівчарка

Походження. Існують різні теорії походження німецької вівчарки. Прихильники першої вважають, що її поява стала результатом схрещування різних порід німецьких вівчарських собак, друга теорія стверджує, що це наслідок випадкового схрещування самки вівчарського собаки з вовком. Відповідь на це питання загублена у глибині століть. Відомо, однак, що перша (довгошерста) німецька вівчарка була представлена на виставці в Ганновері в 1882 р., а перша короткошерста - у Берліні, у 1889 р.

Опис. Ідеальний зріст: кобель - 60-65 см, сука - 55-60 см. Вага 35-40 кг. Для цих собак характерне міцне, мускулисте, злегка подовжене тіло з легким, але міцним кістяком. Голова повинна бути пропорційна тілу; лоб злегка опуклий; сильний ножицеподібний прикус; вуха широкі біля основи, загострені, стоять прямо і повернені вперед (у щенят до 6 місяців вуха можуть злегка звисати). Очі: мигдалеподібні, ніколи не бувають вітрішкуваті, темні, з живим, розумним виразом. Пухнатий хвіст доходить майже до скакального суглоба й опущений, коли собака спокійний. Передні кінцівки і плечі вівчарки мускулисті, стегна великі і міцні. У вівчарки круглі лапи з дуже твердими подушечками. Забарвлення чорне, сіро-сталеве, попелясте, суцільне, або з рівномірними підпалинами коричневого, жовтого чи світло-сірого кольорів. Існує три різновиди: жорсткошерста, з довгою твердою шерстю і довгошерста.

Характер. Сміливі, веселі, слухняні, надійні, віддані, ласкаві з хазяїном і дітьми, терпимі до інших тварин, насторожено відносяться до чужих, легко піддаються дресируванню.

Застосування. Споконвічно собаки цієї породи допомагали пастухам у випасанні овець. Завдяки своєму розуму і винятковому характеру вівчарки використовуються в армії (доставка повідомлень під вогнем чи через мінні поля), як рятувальний собака (у воді, у горах і при пожежах), як поліцейський собака (вівчарка здатна нанюхати слід, залишений кілька днів назад). Але німецькі вівчарки - це ще і чудові сторожові собаки. У цій якості вони можуть виявити властиві даній породі відмінні рефлекси і здатність до блискавичного нападу. Вівчарка завжди охоче виконує команди.

Німецька вівчарка

Німецька вівчарка

Ви можете також переглянути FCI стандарт породи німецька вівчарка № 166 от 11.08.2010 року.





  нагору   |   всі статті

головна  •  гостьова  •  мапа сайту  •  архів

новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба

Наша кнопка



Власність VET.in.UA © 2005 - 2015. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту обов'язкове активне посилання:
"Ветеринарний інформаційний ресурс України"

Ідея, дизайн та підтримка адміністрації проекту. Запрошуємо фахівців для участі в проекті. На Ваші пропозиції, зауваження та матеріали чекаємо електронною поштою. Ресурс є незалежним проектом і поновлюється за мірою можливості. Реклама на сайті.

Дата останнього поновленння документа: 01.01.1970