VET.in.UA - Ветеринарний інформаційний ресурс України
Хто володіє інформацією - володіє світом
новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба
зробити стартовою  •  додати у вибране
Законодавча база
за типом документа:
Конституція
кодекси
закони
інструкції
положення
правила
вимоги
накази

за тематикою:
видача ветдокументів
ветеринарна інспекція
кордон і транспорт
тарифи
оплата праці
дозвільна система
охорона праці
молоко
м'ясо
ліцензування
ідентифікація
бджільництво
утримання тварин
кетамін і прекурсори
реорганізація

Ветпрепарати
лікарські засоби
антибіотики
протипаразитарні
біопрепарати
корми
премікси
деззасоби
інші препарати
Прибрати/показати бокову панель довідники \ Породи собак \ німецький дог

Німецький дог

Походження. На деяких грецьких монетах, які використовувались в 36 році до нашої ери, збереглося зображення собаки, дуже схожого на сучасного німецького дога. Цим частково можна пояснити те, що його називають "Аполлоном собак". Проте існує точніша інформація, що відноситься до пізнішого періоду. У 407 році нашої ери німецька частина Галії, а також частина Італії та Іспанії були захоплені азіатською народністю - аланами, яких супроводжували могутні, схожі на мастифів собаки. Більше всього якості цих тварин, здатних перемогти ведмедя чи кабана, оцінили в Германії, де і почалося їх розведення. В результаті їх схрещування з ірландським грейхаундом вийшов прекрасний, крупний, тонкий, рухливий собака, якого сьогодні прийнято називати німецьким догом. По-англійськи прийнято називати цього собаку данським догом, проте до Данії він не має ніякого відношення.

Опис. Німецький дог - величезний собака, який поєднує в собі благородство і силу, потужність і елегантність. Мінімальний зріст самця - 76 см, суки - 72 см. Більше цінуються собаки, зріст яких перевищує мінімальний. Вага близько 60 кг Голова подовжена, вузька, з вираженим переходом від лоба до морди, досить широка спинка носа. Шия довга та м'язиста. Передні кінцівки абсолютно прямі. Стегна м'язисті, лапи круглі, з короткими темними кігтями. Хвіст середньої довжини, доходить до скакального суглоба. Очі круглі, зазвичай темні, з живим розумним виразом. Вуха загострено куповані, гострі, стоячі. Добре розвинені білі зуби повинні змикатися в ножицеподібний прикус. Шерсть у всіх німецьких догів коротка, густа, глянсувата, щільно прилегла. Забарвлення шерсті вказує на різновид. У чорних догів шерсть має бути блискучою і гладкою, а очі - темними. У блакитних догів очі світліші.

Характер. Німецький дог - спокійний собака, який стає агресивним, лише коли цього вимагають обставини. Взагалі це ласкавий, вірний і терплячий пес.

Використання. За свою довгу історію німецький дог використовувався як бойовий, мисливський, сторожовий собака, його також упрягали у віз. На сьогоднішній день він як і раніше використовується як сторож, проте за красу і поступливий характер німецький дог перш за все цінується як домашній декоративний собака.

Німецький дог

Німецький дог

  нагору   |   всі статті

головна  •  гостьова  •  мапа сайту  •  архів

новини публікації довідники законодавство препарати ветслужба

Наша кнопкаВласність VET.in.UA © 2005 - 2015. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту обов'язкове активне посилання:
"Ветеринарний інформаційний ресурс України"

Ідея, дизайн та підтримка адміністрації проекту. Запрошуємо фахівців для участі в проекті. На Ваші пропозиції, зауваження та матеріали чекаємо електронною поштою. Ресурс є незалежним проектом і поновлюється за мірою можливості. Реклама на сайті.

Дата останнього поновленння документа: 01.01.1970